Žiniasklaidos grupė

Kokybiškas, prasmingas televizijos, radijo ir naujienų portalo turinys

Patikima, objektyvi, išliekamąją vertę turinti informacija, modernūs technologiniai sprendimai, profesionaliai parengtos šviečiamosios, kultūros ir pramogų programos – sau tinkamą, lengvai prieinamą turinį čia gali rasti įvairaus amžiaus bei pomėgių Lietuvoje ir užsienio šalyse gyvenantys žmonės.

TELEVIZIJA

LRT TELEVIZIJA

Plačiajai auditorijai skirtas turinys.

LRT PLIUS

Specializuotas turinys, kur daugiau dėmesio skiriama kultūrai ir sportui.

LRT LITUANICA

Pasaulio lietuviams skirtas turinys.

RADIJAS

LRT RADIJAS

Plačiajai auditorijai skirtas turinys.

LRT KLASIKA

Specializuotas turinys, kur daugiau dėmesio skiriama kultūrai ir klasikinei muzikai.

LRT OPUS

Alternatyvus, jaunesnei auditorijai skirtas turinys ir muzika.

PORTALAS

LRT.lt

Vienas svarbiausių naujienų portalų Lietuvoje. Visus LRT kanalus portale LRT.lt galite žiūrėti ir klausyti tiesiogiai, kur bebūtumėte.

LRT LITUANICA

LRT.lt esanti LITUANICA – tai specialus turinys, skirtas pasaulio lietuviams.

LRT ENGLISH

Tai – LRT.lt polapis, skirtas tarptautinės auditorijos informavimui, siekiant didinti visuomeninio transliuotojo LRT turinio prieinamumą.

LRT NOVOSTI

Kokybiška, objektyvi ir patikima žiniasklaida Lietuvos rusakalbiams, pateikianti dienos naujienas, politikos, verslo, kultūros aktualijas

Skaitmeninė erdvė

Visuomeninis transliuotojas keliasi ten, kur yra jo auditorija: savo turiniu dalijasi ne tik portale, bet ir socialiniuose tinkluose.

Daugiau

Projektai

Kiekvienais metais LRT kartu su partneriais įgyvendina daug šviečiamųjų, kultūrinių ir pramoginių projektų. Susipažinkite su dalimi iš jų išsamiau.

Daugiau

Autorinis turinys

Atsižvelgdama į LRT tarybos rekomendacijas dėl turinio, LRT organizuoja viešus laidų ir radijo programų įsigijimo konkursus, kuriuose gali dalyvauti visi nepriklausomi kūrėjai.

Daugiau

Auditorijos duomenys

Kurdami ir transliuodami šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas siekiame, kad turinys būtų aktualus, įdomus, prasmingas. Tai, kad mūsų pastangos nelieka nepastebėtos, liudija ir nuosekliai auganti LRT auditorija.

Daugiau