Televizija

LRT_TV_RGB_1.png

LRT TELEVIZIJA

Savo istoriją skaičiuoja jau nuo 1957 metų. Tai – plačiam žiūrovų ratui skirtos objektyvios informacinės laidos, pramoginis ir edukacinis turinys bei tokios žiūrovų pamėgtos laidos kaip „Labas rytas, Lietuva“, „Panorama“, didelio populiarumo sulaukusios dainų konkurso „Eurovizija“ transliacijos ir kt.

LRT_Plius_RGB_1.png

LRT PLIUS

Kultūra, sportas ir kitas specializuotas turinys, transliuojamas nuo 2003 metų. Žiūrovai jau spėjo pamėgti kokybišką, festivaliuose įvertintą kiną, rodomą rubrikose „Elito kinas“, „Europos kinas“, „Kino žvaigždžių alėja“ ir kitą įvairialypį TV kanalo siūlomą turinį: TV žurnalą „Kultūros diena“, dokumentiką, laidas apie meną, muziką, mokslą ir gyvenimo būdą.

LRT_Lituanica_RGB_1.png

LRT LITUANICA

Televizijos kanalas nuo 2007 metų transliuojantis užsienio lietuviams aktualią informaciją ir geriausias abiejų kitų TV kanalų – LRT TELEVIZIJOS ir LRT PLIUS – laidas. LRT LITUANICA programa visą parą transliuojama internetu ir gali būti pasiekiama portale LRT.lt, per programėles mobiliesiems įrenginiams „LRT.lt“ ir „LRT grotuvas“, taip pat vaizdo platformoje „YouTube“.

Nuo 2020 metų televizijos programa LRT LITUANICA antžeminiu skaitmeniniu būdu siunčiama lietuvių bendruomenei Lenkijos Suvalkų ir Seinų apskrityse specialiai šiam tikslui LRT paskirtu radijo dažniu.

Įvairių laidų įrašai, filmai ir serialai taip pat talpinami ir internete – juos peržiūrėti galite LRT.lt mediatekoje.

Visa nauja LRT įsigyjama užsienio produkcija – filmai, serialai, dokumentika – yra garsinama ar subtitruojama. Žiūrovas gali žiūrėti filmus originalo kalba, gali nusistatyti lietuviškus subtitrus arba/ir lietuvišką įgarsinimo takelį.