Skaitmeninė erdvė

Visuomeninis transliuotojas keliasi ten, kur yra jo auditorija: savo turiniu dalijasi ne tik portale, bet ir socialiniuose tinkluose.

Prototo

Tai – pirmoji Baltijos šalyse interaktyvi tiesioginė viktorina. Televizinės laidos formato žaidimas, skirtas išmaniesiems telefonams – norint dalyvauti jame, tereikia atsisiųsti „Prototo“ programėlę ir atsakyti į vedėjo užduodamus klausimus. Žaidimas taip pat integruojamas ir į LRT laidas „Auksinis protas“, „Įdomiosios pamokos“.

Daugiau

Socialinių tinklų paskyros

Facebook.jpg

LRT turinį pristato ir įvairiuose socialiniuose tinkluose. „Facebook“ paskyrose talpinama informacija skirtingoms auditorijoms – čia galima sužinoti apie aktualiausias naujienas, naują kultūrinį turinį, o LRT ENGLISH ir LRT NOVOSTI paskyrose įrašai skelbiami anglų ir rusų kalbomis.

LRT „Instagram“ paskyroje skelbiamos naujienos, aktualios visuomenei, pristatomas naujas LRT turinys.

Svarbiausi LRT laidų įrašai ir pristatymai pasiekiami „YouTube“ kanale. Daugiausia žiūrimi vaizdo įrašai – „Eurovizijos“ atrankos laimėtojų pasirodymai ir kiti muzikiniai vaizdo klipai.

LRT „LinkedIn“ socialiniame tinkle skelbia visuomeninio transliuotojo naujienas, aktualias ne tik darbuotojams, bet ir visuomenei, taip pat dalijasi darbo skelbimais.

Išskirtinis pramoginis ir edukacinis turinys pristatomas LRT „TikTok“ paskyroje – dalijamasi trumpais vaizdo įrašais įvairiomis temomis.

LRT tinklalaidės

LRT tinklalaides galima rasti „Spotify“, „Speaker“, „Google Podcasts“, „iTunes“ ir kitose platformose. Jose pristatomas informacinis ir pramoginis turinys, aktualus visuomenei.

LRT.lt programėlė

Su mobiliąja programėle galima žiūrėti visų LRT televizijos ir radijo laidų tiesiogines transliacijas, išskirtinai tik portale LRT.lt transliuojamą turinį. Programėlės mediatekoje pasiekiami laidų įrašai, radijo tinklalaidės ir aktualiausios Lietuvos bei pasaulio naujienos. LRT.lt programėlėje veikia atviro kodo sistema, todėl ją tobulinti gali visi vartotojai.

150 apple.png 150.png

Daugiau

LRT programėlė išmaniesiems televizoriams

LRT programėlė išmaniesiems televizoriams – tai galimybė visus LRT kanalus bei radijo stotis žiūrėti ir klausyti tiesiogiai, kur bebūtumėte. Programėlė veikia išmaniuosiuose televizoriuose su „Android“ operacine sistema, taip pat televizorių priedėliuose su „Android“ bei „Apple TV“. Programėlė pritaikyta ir išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.

150.png 150 apple.png

Daugiau

LRT naujienlaiškiai

nauhjienlaiskiai.jpg

Svarbiausios LRT naujienos – vienoje vietoje. Kas mėnesį leidžiamame LRT naujienlaiškyje – svarbiausi pranešimai, premjeros, naujų projektų pristatymai bei LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės įžanginis žodis.

Glaustai ir greitai – portalo LRT.lt naujienlaiškio prenumerata skirta visiems, norintiems svarbiausias naujienas ir aktualijas rasti vienoje vietoje. LRT.lt naujienlaiškis skaitytojus pasiekia kasdien ryte.

Svarbiausių kino, serialų ir dokumentikos LRT naujienlaiškis – skaitytojams skirta filmo rekomendacija, legalus ir nemokamas LRT.lt mediatekos turinys, informacija apie dokumentikos, kino ir serialų premjeras, naujienos iš kino industrijos pasaulio.