Portalas

LRT_LT_RGB_1.png

LRT.lt

LRT.lt – patikimų naujienų portalas, kuriame ne tik politikos, verslo temos, bet ir svarbiausios sporto, muzikos, kultūros aktualijos. Čia galima rasti ne tik originalią portalo žurnalistų parengtą medžiagą, aktualiausias žinias iš Lietuvos anglų bei rusų kalbomis, bet ir žiūrėti televizijos programas, klausytis radijo laidų ir susipažinti su neišsemiamu LRT archyvu. Visus LRT kanalus portale LRT.lt galite žiūrėti ir klausyti tiesiogiai, kur bebūtumėte.

Portale taip pat talpinami įvairių laidų įrašai, filmai, serialai – juos peržiūrėti nemokamai galite LRT.lt mediatekoje, o radijo laidų įrašus ir tinklalaides rasite LRT.lt radiotekoje.

LRT.lt programėlė

Su mobiliąja programėle galima žiūrėti visų LRT televizijos ir radijo laidų tiesiogines transliacijas, išskirtinai tik portale LRT.lt transliuojamą turinį. Programėlės mediatekoje pasiekiami laidų įrašai, radijo tinklalaidės ir aktualiausios Lietuvos bei pasaulio naujienos. LRT.lt programėlėje veikia atviro kodo sistema, todėl ją tobulinti gali visi vartotojai.

app store.png play.png

LRT_Lituanica_RGB_1.png

LRT LITUANICA

LRT.lt esanti LITUANICA – tai specialus turinys, skirtas pasaulio lietuviams. Tinklalapyje pateikiamos išeiviams aktualios Lietuvos naujienos, analizuojami įvairūs jiems svarbūs klausimai, taip pat skelbiama pasaulio lietuvių bendruomenių informacija, pasakojimai apie užsienyje gyvenančius lietuvius, vyksta pasaulio lietuviams skirtos televizijos LRT LITUANICA transliacijos.

LRT_English.png

LRT ENGLISH

Visos svarbiausios naujienos skelbiamos ir anglų kalba LRT.lt polapyje LRT ENGLISH. Tai – tinklalapis, skirtas tarptautinės auditorijos informavimui, siekiant didinti visuomeninio transliuotojo LRT turinio prieinamumą.

LRT_Novosti.png

LRT NOVOSTI

Tai – naujienų portalas rusų kalba. LRT NOVOSTI – kokybiška, objektyvi ir patikima žiniasklaida Lietuvos rusakalbiams, pateikianti dienos naujienas, politikos, verslo, kultūros aktualijas. Portale taip pat transliuojamos televizijos bei radijo laidos rusų kalba. LRT NOVOSTI auditoriją papildo ir skaitytojai iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos.