Korupcijos prevencija

VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės ir generalinio direktoriaus pavaduotojo Gyčio Oganausko privačių interesų deklaracijas galite rasti VTEK svetainėje, paspaudę žemiau pateiktą nuorodą ir į paieškos laukus įvedę reikiamą informaciją:

Korupcijos prevencijos programa 

Kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių planas 

https://www.vtek.lt/deklaraciju-paieska

Apie korupciją galima pranešti LR specialiųjų tyrimų tarnybai (STT). Šios įstaigos kompetencijoje yra teisė tirti korupcinio pobūdžio veikas.

STT informuoti galite:

1. Tiesiogiai adresu A. Jakšto g. 6, Vilniuje (STT Administravimo valdyba, Pareiškimų nagrinėjimo skyrius) http://www.stt.lt/lt/kontaktai-ir-struktura/struktura/#turinys

2. Tiesiogiai STT teritoriniuose padaliniuose:

            2.1. Kaune, Spaustuvininkų g. 7

            2.2. Klaipėdoje, Pilies g. 12A

            2.3. Šiauliuose, Vytauto g. 87

            2.4. Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22

3. Elektroniniu paštu pranesk@stt.lt;   

4. Karštosios linijos“ telefonu  +370 5 266 3333 (7 dienas per savaitę);

5. Laišku, adesuotu aukščiau nurodytu(-ais) adresu(-ais);

6. STT interneto svetainėje

Kviečiame LRT darbuotojus ir kitus asmenis anonimiškai ar asmeniškai pranešti apie galimus piktnaudžiavimo ar korupcijos požymių turinčius atvejus LRT veikloje. Pastebėjus LRT darbuotojus netinkamai atliekant savo tarnybines pareigas ar jomis piktnaudžiaujant, darbiniuose santykiuose siekiant sau asmeninės naudos, viršijant suteiktus įgaliojimus, savinantis ar švaistant LRT turtą, atskleidžiant tarnybines ar komercines paslaptis, atliekant kyšininkavimo ar papirkimo požymių turinčius veiksmus, apie tai pranešti galima arba užpildant žemiau pateiktą formą, arba tiesiogiai el. paštu pranesk@lrt.lt, arba išsiųsti informaciją paštu LRT (S. Konarskio g. 49, Vilnius), įrašius „Už korupcijos prevenciją atsakingam asmeniui“.

Asmuo, pateikęs pranešimą, apie atliktus veiksmus bei priimtus sprendimus gali būti neinformuojamas, jei jis nenurodo savo vardo, pavardės ir telefono numerio arba el. pašto adreso, kuriuo galima pateikti atsakymą.

Pranešk apie korupciją