Praneškite apie korupciją

LRT darbuotojai ir kiti asmenys gali anonimiškai pranešti apie galimus piktnaudžiavimo ar korupcijos atvejus LRT veikloje.

Tai galima padaryti 3 būdais. Užpildykite žemiau esančią formą arba rašykite el. paštu pranesk@lrt.lt, arba išsiųskite informaciją paštu LRT (S. Konarskio g. 49, Vilnius), nurodę, kad laiškas skirtas „Už korupcijos prevenciją atsakingam asmeniui“.

Jei pageidaujate sužinoti apie jūsų pranešimo nagrinėjimo procesą ir rezultatus, savo pranešime pažymėkite tai ir nurodykite savo kontaktus.
Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra greito reagavimo į pranešimus platforma, tad, jei norite išsikviesti pagalbą arba pranešti apie nusikalstamą veiką, dėl kurios būtina reaguoti nedelsiant, skambinkite bendruoju pagalbos numeriu 112.

Taip pat apie nusikalstamą veiką galite informuoti ir LR Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).

Įspėjame, kad Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje yra nustatyta baudžiamoji atsakomybė už melagingą nekalto asmens įskundimą padarius nusikalstamą veiką arba pranešimą apie žinomai nebūtą nusikaltimą.

Jūsų asmens duomenys, pateikti šioje anketoje arba kitais pranešimo kanalais, saugomi atsakingo už korupcijos prevenciją LRT asmens ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų, išskyrus atvejus, kai yra būtinybė duomenis saugoti ilgiau siekiant tolimesnio tvarkymo tikslų, pavyzdžiui, pranešimo pagrindu pradėjus tyrimą dėl galimo korupcinio pažeidimo. Pasibaigus nurodytam terminui, visi Jūsų asmens duomenys saugiai sunaikinami.

Pranešimai žiniasklaidai