Partnerystės, socialinė reklama ir rėmimai

Įvairūs kultūriniai projektai, socialinės ar šviečiamosios iniciatyvos, svarbiausios valstybinės šventės savo auditoriją pasiekia per LRT: tarp laidų transliuojami garso ir vaizdo klipai arba rodomi reklaminiai skydeliai naujienų portale LRT.lt.

Neretai LRT bendradarbiauja su tokių projektų organizatoriais tapdamas informaciniu partneriu arba rėmėju. Taip įvairių projektų organizatoriai įgyja galimybę gauti nuolaidų, bendradarbiauti keičiantis turiniu ar įgyjant partnerysčių komunikacijos paketų.

Kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos transliavimas

 • Informaciniai koncertų, parodų/mugių, kino, teatrų, konferencijų, sporto renginių klipai be arba su rėmėjų įvardijimu;

 • Informacija apie knygas, muzikos įrašus, filmus be rėmėjų įvardijimo;

 • Socialinių akcijų klipai, nurodant jų iniciatorių ir/ar rėmėją;

 • Valstybinių institucijų informacija apie jų vykdomą veiklą, socialines ir kitokias akcijas;

 • LRT ir partnerio bendros socialinės, šviečiamosios akcijos, renginiai.

Renginių, socialinių akcijų rėmėjai gali būti įvardinti klipo pabaigoje, išskiriant juos kaip renginio/socialinės akcijos rėmėjus, parodant logotipą ir įgarsinant rėmėjo pavadinimą. Rėmėjų įvardinimas negali trukti ilgiau negu 7 sek.

Kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos klipų ir reklamjuosčių transliavimui taikomi oficialūs LRT įkainiai. Taip pat galima pretenduoti į partnerysčių komunikacijos paketus.

Socialinės, kultūrinės ir šviečiamosios informacijos transliacijos ir sporto renginių transliacijų rėmimo įkainiai LRT TELEVIZIJOS, LRT RADIJO programose ir LRT.lt portale
Skaityti

Partnerysčių komunikacijos paketai

Siekdami aktyviau prisidėti prie Lietuvos kultūrinio gyvenimo puoselėjimo ir rėmimo, kultūrinių, socialinių, šviečiamosios informacijos projektų organizatorius kviečiame kreiptis į LRT dėl partnerystės ir informacinio rėmimo.

Skaityti apie komunikacijos paketus

Sporto varžybų ir kultūrinių renginių transliacijos rėmimas

 • LRT televizijos ir radijo programose bei portale LRT.lt galimi sporto varžybų ir kultūrinių renginių transliacijų rėmimai. Galimų remti renginių sąrašą tvirtina LRT taryba.

 • Kiekvieno rėmėjo sporto varžybų ar kultūrinio renginio rėmėjo užsklandai skiriamas sutartas kiekis sekundžių, bet bendras visų užsklandų laikas negali viršyti 40 sek.

 • Įsigyjant sporto varžybų ar kultūrinių renginių transliacijų rėmimą, rėmimo užsklandos rodomos ir prie remiamų varžybų ar kultūrinio renginio transliacijos anonsų.

 • Lažybų ir greituosius kreditus teikiančios bendrovės negali būti LRT televizijos ir radijo programose bei portale LRT.Lt transliuojamų sporto renginių rėmimų pranešimų užsakovėmis.

Socialinė partnerystė

LRT socialiniams partneriams gali suteikti galimybę nemokamai transliuoti visuomenei itin svarbią bei aktualią informaciją. Šios neatlygintinai skelbiamos informacijos kiekis ribotas ir vienam partneriui suteikiama 30 vaizdo arba garso klipų per metus. Per mėnesį LRT neatlygintinai transliuoja ne daugiau kaip keturias skirtingų partnerių kampanijas.

Socialinio partnerio statusą, įvertinusi žinios svarbą arba aktualumą visuomenei, skiria speciali darbo grupė.

Neatlygintinai LRT radijo ir televizijos programose (socialinės, kultūrinės, šviečiamosios informacijos blokuose) gali būti skelbiama:

 • Skubi/būtina socialinė informacija.
 • Globali socialinė prevencinė informacija.
 • Socialinių projektų informacija.
 • Valstybės institucijų skelbiama aktuali/būtina socialinė/šviečiamoji informacija.
 • Socialiai pažeidžiamoms grupėms skirta socialinė informacija.
 • Valstybinės reikšmės renginių/projektų viešinimo informacija.

Seimo paskelbti minėtini metai

Valstybinės reikšmės renginių ir Seimo paskelbtų minėtinų metų kampanijos LRT eteryje transliuojamos neatlygintinai.

 • Pagrindinis LRT indėlis – per televizijos, radijo ir portalo kuriamą turinį.

 • Transliavimo tvarka – vieniems minėtiniems metams skiriama 30 klipų parodymų per metus. Vienu metu eteryje transliuojama ne daugiau kaip viena kampanija per mėnesį.

 • Klipų transliacijos datos derinamos likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki pageidaujamos transliacijų pradžios.

Partnerių renginių transliavimas

LRT gali transliuoti įvairius kultūrinius, sporto bei kitus visuomenei aktualius partnerių organizuojamus renginius. Sprendimą, kurie renginiai bus filmuojami ir transliuojami, priima LRT darbo grupė, atsižvelgama į renginio aktualumą, kokybę, jo vizualinį bei meninį išpildymą, ar siūlomas renginys prisideda prie LRT strateginių tikslų ar LRT Kultūros startegijos įgyvendinimo.

Renginiai gali būti transliuojami visose LRT platformose: televizijoje, radijuje ar portale. Renginių organizatoriai siūlydami renginį transliacijai, turi nurodyti ar bus reikalinga filmavimo ar garso įrašymo paslauga.

LRT savo platformose (televizijoje, radijuje ir portale) netransliuoja:

 • komercinės reklamos;
 • politinės reklamos;
 • užsakomojo turinio, turinčio žurnalistiniam turiniui būdingų požymių (straipsnių, reportažų, laidų ir t.t.).
Daugiau informacijos

Dėl kultūrinės, socialinės, šviečiamosios informacijos transliavimo ar sporto transliacijų rėmimų kviečiame kreiptis į Partnerysčių skyrių el. paštu media@lrt.lt.

Dėl informacinio rėmimo ir partnerystės kviečiame užpildyti Partnerio formą ir atsiųsti ją Partnerysčių skyriui el. paštu media@lrt.lt.

Informacijos skleidimo LRT kanaluose tvarkos aprašas
Skaityti
Neatlygintinų informacijos paketų tvarkos aprašas
Skaityti
LRT įkainiai
Skaityti
LRT vaizdo, garso klipų, banerių techninė specifikacija
Skaityti
LRT partnerio anketa
Skaityti
LRT partnerių, kuriems suteikti komunikacijos paketai, sąrašas
Skaityti
LRT partnerių, kuriems suteikti neatlygintini socialinės informacijos paketai, sąrašas
Skaityti
Renginių vertinimo tvarkos aprašas
Skaityti