Miestų pažinimo tinklalaidė „Savas miestas“ grįžta atsinaujinusi

Liepos 1 d., ketvirtadienį, į LRT audioteką grįžta klausytojų pamėgta LRT KLASIKOS tinklalaidė – „Savas miestas“. Antrame sezone — atsinaujinusi vedėjų komanda bei galimybė ne tik klausytis, bet ir matyti vedėjų keliones po skirtingus Lietuvos miestus.

Tinklalaidė „Savas miestas“, kviečianti pažinti skirtingus Lietuvos miestus vietinio akimis (angl. „Like a local“), nuo šiol vaizdo formatu bus talpinama ir LRT mediatekoje bei LRT „Youtube“ paskyroje.

Antrą vasarą miestų svečiams dar nepažintas, tačiau vietos gyventojams puikiai žinomas vietas atrasti padės LRT KLASIKOS laidų vedėjos Austėja Kuskienė ir Indrė Kaminckaitė bei prie komandos šiemet prisijungęs LRT KLASIKOS laidų vedėjas Marius Eidukonis.

„Pokyčiai, kuriuos pajus klausytojai, labiau susiję su mūsų komanda: užkietėjusią kaunietę Birutę Rutkauskaitę keičia vilnietis Marius Eidukonis, kuris savo pažintimis ir saugiu vairavimu įliejo darnos į klegančių merginų būrį. Negana to, daugelį kelionių mus lydi ir operatorius Lukas Tribandis, kuris vizualizuoja susitikimus ir dokumentuoja užkadrinius vedėjų pokalbius. Šįkart su mumis galėsite apsilankyti vietinėje Ukmergės įrašų studijoje, Gargždų Durniaus vietoje, sužinosite, kokiame parkelyje takus mynė įsimylėję kretingiškiai gidai ir... daugiau nepasakosime, kitas kelionių įdomybes paliksime paslaptyje“, — apie tinklalaidę pasakoja jos kūrėjai Austėja, Indrė ir Marius.

Pirmasis tinklalaidės sezonas nutrūko anksčiau nei buvo planuota dėl didėjančių koronaviruso atvejų, tačiau šiemet vedėjai tikisi, kad visos suplanuotos kelionės įvyks. Antrame tinklalaidės sezone klausytojų laukia 9 kelionės po skirtingus Lietuvos miestus, tarp kurių – Molėtai, Šalčininkai, Gargždai, Ukmergė, Kretinga.

Pirmasis epizodas, jau pasirodęs LRT audiotekoje bei trumpesnė epizodo versija vaizdo formatu jau randama LRT mediatekoje bei LRT „Youtube“ platformoje, kviečia keliauti į Molėtus. Vandens slidės, tempiamos katerio, stovyklavimai Birutės saloje ir estrada miško apsupty – šio epizodo gidė molėtiškė Faustina Vaitavičiūtė sako, kad kitur gyventi tiesiog negalėtų.

Nauji tinklalaidės epizodai pasirodys kiekvieną ketvirtadienį.