LRT OPUS talentas

LRT OPUS ieško naujų muzikos talentų! Gal tai Tu?

LRT OPUS talentas – muzikinės radijo stoties LRT OPUS konkursas, skirtas naujiems alternatyvios muzikos atlikėjams bei grupėms.

Dalyvauti konkurse gali visos naujos alternatyvios muzikos grupės ir atlikėjai, kurie nėra viešai paskelbę konkurse dalyvaujančių kūrinių anksčiau nei 2020 m. lapkričio 1 d. (imtinai) ir kurie pirmą kartą atsiunčia savo kūrybą į LRT OPUS radijo stotį.

LRT OPUS komisijos atrinkti ir konkurse dalyvaujantys kūriniai ne tik skambės LRT OPUS eteryje, bet ir pretenduos į pagrindinį šio konkurso prizą – galimybę LRT įrašų studijoje įsirašyti savo kūrybos dainas (galimybė naudotis studija suteikiama trims dienoms) LRT OPUS talento konkurso nugalėtojai laimės ir šių įrašų montažą.

Norintieji dalyvauti konkurse turi susipažinti su konkurso taisyklėmis ir savo kūrinius konkursui pateikti iki 2021 m. gruodžio 14 d. Grupių ir atlikėjų, pretenduojančių laimėti konkursą, kūriniai turėtų būti atsiųsti el. paštu lrtopus@lrt.lt kartu su trumpu grupės arba atlikėjo aprašymu ir geros kokybės nuotrauka.

Konkurso taisyklės čia.