LRT OPUS talentas

LRT OPUS ieško naujų muzikos talentų!

„LRT OPUS TALENTAS“ – muzikinės radijo stoties LRT OPUS konkursas, skirtas naujiems alternatyviosios muzikos atlikėjams bei grupėms.

Dalyvauti konkurse gali visos naujos alternatyviosios muzikos grupės ir atlikėjai, kurie nėra publikavę savo kūrinių viešai 12 (dvylika) mėnesių iki konkurso paskelbimo datos.

LRT OPUS komisijos atrinkti ir konkurse dalyvaujantys kūriniai ne tik skambės LRT OPUS eteryje, bet jų kūrėjai pretenduos į pagrindinį šio konkurso prizą – galimybę LRT įrašų studijoje įsirašyti savo kūrybos dainas (galimybė naudotis studija suteikiama trims dienoms). Konkurso nugalėtojai laimės ir šių įrašų montažą. Be to, jie galės pasirodyti LRT OPUS projekte „LRT OPUS JAUNATIS“.

Norintieji dalyvauti konkurse turi susipažinti su konkurso taisyklėmis ir savo pasirinktą vieną kūrinį pateikti iki 2023 m. gruodžio 31 d. Grupių ir atlikėjų, pretenduojančių laimėti konkursą, kūrinys turėtų būti atsiųstas el. paštu darius.uzkuraitis@lrt.lt kartu su trumpu grupės arba atlikėjo aprašymu ir geros kokybės nuotrauka.

Konkurso taisykles rasite čia.