LRT skelbia viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą: nuo programų vaikams ir paaugliams iki medijų raštingumo

LRT radijai jau ketvirtą kartą skelbia viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą visiems trims radijams – LRT RADIJAS, LRT KLASIKA ir LRT OPUS. Konkursas skelbiamas 25 pirkimo objekto dalims, po vieną pasiūlymą į vieną, kelias ar visas pirkimo dalis gali fiziniai ir juridiniai asmenys.

„Ketvirtą kartą rengdami viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą šiemet kaip ir anksčiau atsižvelgiame į LRT siekį pasiekti kuo platesnę auditoriją, kuri galėtų atrasti sau aktualiausią ir įdomiausią informaciją bei tai galėtų daryti patogiausiu būdu – klausydamiesi radijo tiesiogiai ar laidų įrašų bei tinklalaidžių LRT radiotekoje.

Šių metų konkurse ieškome naujų autorių ir kūrėjų, kurie savo kuriamomis programomis atlieptų visas visuomenės grupes – nuo vaikų ir jaunimo, kuriems laukiame laidų bei fikcinių serialų pasiūlymų, iki senjorų, kuriems siūlome kurti radijo laidas ir tinklalaides apie ilgaamžiškumą. Taip pat suteikiame galimybę konkurse dalyvauti su alternatyvių programų idėjomis, kurios nepatenka į jokią kitą kategoriją“, – teigia LRT radijo programų departamento vadovas Giedrius Masalskis.

Pirmasis konkurso etapas – pasiūlymų ir demonstracinių versijų teikimas. Pasiūlymus siųsti elektroniniu paštu radijo.konkursai@lrt.lt galima iki 2024 m. kovo 5 d., 14 val.

Konkurso kategorijose – įvairiausios temos, tarp kurių – psichologija ir neuromokslas, intelektiniai žaidimai, pažintinės programos, medijų raštingumas, kelionės, muzika, laidos jaunimui ir vaikams bei daug kitų temų.

Norintieji teikti paraiškas, visas temų kategorijas ras konkurso nuostatuose, kurie skelbiami apie.lrt.lt.

Kilus bet kokiems klausimams dėl pirkimo procedūrų, kūrėjai kviečiami kreiptis į viešųjų pirkimų specialistę Sonatą Vainauskaitę el.p. sonata.vainauskaite@lrt.lt arba tel. +370 675 15302.

Daugiau informacijos ir konkurso paraišką rasite čia.