DUK

1. Kodėl mediatekoje neveikia play mygtukas/nerodomi įrašai?

Dažniausiai vaizdo įrašų portale negali žiūrėti tie, kurie nėra išsijungę „addblock“ funkcijos. Ją išjungus, įrašas turėtų veikti. Jei problema išlieka, geriausia su prisegtu ekrano atvaizdu rašykite mediateka@lrt.lt


2. Kodėl nerandu norimo įrašo?

Mediatekos paieškoje galima ieškoti pagal įrašo savybių kategorijas (audio/video), temas: kultūra, sportas, vaikams ir t.t., bet pagal raktinius žodžius. Jei neatsimenate laidos pavadinimo, tik transliavimo laiką – galima ieškoti nustačius laiko rėžius. Jei įrašo aptikti vis dar nepavyksta, rašykite į mediateka@lrt.lt.


3. Kodėl kai kurių serialų/filmų negaliu stebėti internetu ar iš užsienio šalių?

Taip yra dėl autorinių teisių. Kai kurių LRT transliacijų internetu stebėti negalima dėl autorinių teisių apribojimų. Taip yra todėl, jus dominančiam filmui/serialui/laidai LRT yra suteikta tik transliacijos televizijoje, o ne internetu teisė. Arba teisė transliuoti tik Lietuvoje, o ne užsienyje.


4. Ar galima parsisiųsti laidas iš mediatekos?

Ne, kviečiame klausytis/žiūrėti mūsų platformose.


5. Kodėl mediatekoje vienu metu galima aptikti tik kelias, o ne visas serialo X serijas?

Dėl autorinių teisių daugelis serialų mediatekoje gali būti laikomi tik ribotą laiką.


6. Kur dingo radijo ir TV anonsai?

BBC pavyzdžiu kuriame naujus radijo ir TV polapius, kurie veiks taip: programoje susiradus norimą laidą, kartu su bendriniu laidos aprašu bus matoma ir artimiausios laidos tema, vedėjai ir pan.