Į eterį grįžta „Įdomiosios pamokos“ su nauju šūkiu

Pranešimai žiniasklaidai

Pavasarį su pirmąja karantino diena prasidėjęs ir neįtikėtinos sėkmės sulaukęs „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos“ jau lapkričio 9 d. 15.45 val. grįžta į LRT TELEVIZIJĄ su šūkiu: „Būkim drauge!“

„Jau pirmasis karantinas parodė, kad jo metu labiausiai trūksta paprasto žmogiško kontakto. Kiekvieną darbo dieną kviesime vaikus ir jų šeimos narius valandai pabūti drauge. Ne tik su esančiais kartu kambaryje, bet ir prie televizijos ekranų visoje Lietuvoje“, – teigia projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

Prie laidos vedėjo vairo šį kartą stos ne tik jau pamilti Vidas Bareikis ir Robertas Petrauskas, bet ir vienas įsimintiniausių „Įdomiųjų pamokų“ mokytojų istorikas Mindaugas Nefas. „Vienas iš mano tikslų – praplėsti visuomenės ir pačių mokytojų supratimą apie tai kas yra ir kuo gali būti mokytojas. Vedėjo rolė televizijos laidoje yra viena iš tokių galimybių: padėti mokytis visuomenei, skatinti ją domėtis įvairiausiais mus supančiais dalykais. Nekantrauju pradėti, turiu daug ko išmokti“, – sako istorikas.

Laidos kūrėjai žada, kad „Įdomiosios pamokos“ į eterį grįš dar kokybiškesnės ir įdomesnės. „Be galo džiaugiamės Vilniaus universiteto partneryste – visų jo katedrų ir fakultetų profesionalai padės mums rengti kokybišką ir įtraukiantį turinį. Negana to, jau pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su visame pasaulyje puikiai žinomais mokslinio turinio kūrėjais, kurie mums padės rengti siužetus apie pasaulio ir mokslo įdomybes“, – dalinasi L. Šeškus.

„Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ ir vėl kvies jau tradiciniams „Prototo“ žaidimams, viktorinoms, o svarbiausia – beprotiškai įdomioms pamokoms, vedamoms fantastiškų mokytojų. „Lazeriai, neurologija, geografija – temų laukas beprotiškai platus ir mes laukiame jų pasiūlymų. Kviečiame visus Lietuvos mokytojus rašyti mums info@tukstantmeciovaikai.lt ir visos Lietuvos vaikams išdėstyti jiems patiems įdomiausią temą, dėl kurios labiausiai „dega akys“, – kviečia L. Šeškus.

„Įdomiosios pamokos. Būkim drauge“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – jau nuo lapkričio 9 d. kiekvieną darbo dieną 15.45 val. Laidos vedėjai: Vidas Bareikis, Robertas Petrauskas ir Mindaugas Nefas.

Miglė Savickaitė
Atstovė ryšiams su visuomene

Pranešimai žiniasklaidai