Rūta Putnikienė grįžta vadovauti LRT Komunikacijos ir rinkodaros departamentui

Nuo gegužės 27 d. į LRT Komunikacijos ir rinkodaros vadovės pareigas grįžta anksčiau šias pareigas ėjusi Rūta Putnikienė, pakeisianti pastaruosius metus laikinai šias pareigas ėjusį Rinkodaros skyriaus vadovą Mantą Velykį.

„Džiaugiuosi galėdama iš naujo prisijungti prie energingos LRT komandos ir prasmingos jos misijos. Pastaruosius metus stebėjau LRT iš šono kaip žiūrovė, klausytoja, skaitytoja ir mėgavausi kokybišku visuomeniniu transliuotoju, nuolat siūlančiu gero turinio ir aktualių naujovių. Tuos metus taip pat skyriau gilinimuisi į įvairias profesines temas, kurioms anksčiau stigo laiko, todėl jaučiuosi grįžtanti su naujų idėjų bagažu ir entuziazmu. Pasiilgau veržlaus ritmo su savo talentingaisiais kolegomis ir nekantrauju, kada galėsime vėl kartu kibti įdarbus”, – sako LRT Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė.

LRT Komunikacijos ir rinkodaros departamentas apima įvairias veiklos sritis – į departamento sudėtį įeina komunikacijos, rinkodaros, tarptautinių ryšių, partnerysčių, kalbos kultūros, medijų tyrimų skyriai bei LRT Kontaktų centras.

„LRT siekiame efektyviai ir patraukliai populiarinti savo turinį visais informaciniais kanalais – vertinu ligšiolinį Rūtos Putnikienės įdirbį ir džiaugiuosi, kad tokie savo srities specialistai su skirtingų profilių patirtimi komunikacijos lauke, grįžta į visuomeninį transliuotoją ir nori ne tik tęsti darbus, bet ir imtis naujų projektų.

Taip pat dėkoju šias pareigas pastaruosius metus ėjusiam Mantui Velykiui, kuris prisidėjo prie ne vieno prasmingo visuomeninio transliuotojo projekto ir šį darbą tęs vadovaudamas Rinkodaros skyriui“, – teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Rūta Putnikienė dirbo LRT Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadove (2018–2023 m.), anksčiau užėmė „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ projektų direktorės pareigas (2013–2018 m.), vadovavo Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamentui (2007–2013 m.).