Portalas LRT.lt – arčiau kiekvieno: artimų naujienų ieškoti kviečia interaktyviame žemėlapyje

Siekiant atspindėti Lietuvos regionų aktualijas ir problematiką, portale LRT.lt sukurtas specialus polapis „Mano kraštas“. Jame skaitytojai, klausytojai ir žiūrovai gali rasti aktualiausias savo miesto ir rajono naujienas bei susipažinti su vietinėmis aktualijomis pagal interaktyvų žemėlapį.

Artimų naujienų ieškoti kviečiantis portalas LRT.lt nauju polapiu įgyvendina vieną pagrindinių savo siekių – pasiekti įvairias visuomenės grupes ir atskleisti kiekvienam gyventojui svarbias naujienas iš jo kaimo, miestelio ar miesto. Tam sukurtas specialus polapis, kuriame skaitytojai gali patogiai vienoje vietoje rasti pagal miestą ir rajoną sugrupuotą LRT turinį – straipsnius, reportažus, televizijos laidų įrašus bei radijo įrašus ir tinklalaides. Tai padės lengvai ir paprastai surasti pačias aktualiausias naujienas – nauji įrašai į polapio puslapius talpinami nuolat.

„Žurnalistams nuolat primenu – Lietuva tai ne tik Vilnius ar Kaunas – turime matyti visą šalies paveikslą, išgirsti visų regionų problemas ir džiaugsmus, rodyti, kuo gyvena žmonės nuo Skuodo iki Varėnos, nuo Klaipėdos iki Zarasų rajonų“, – sako LRT.lt vyriausiasis redaktorius Mindaugas Jackevičius.

Pasak M. Jackevičiaus, LRT grupė sukuria daug turinio iš visos Lietuvos, tačiau dėl produkcijos kiekio dažnai nelengva surasti, kas įvyko konkrečiame mieste, rajone ar kaime. Jo teigimu, naujas įrankis patogus ne tik savo kraštu besidominčiai auditorijai, bet ir LRT žurnalistams – leis identifikuoti regionus, iš kurių naujienų mažiausia. Į tai, rengdami medžiagas, atsižvelgs portalo, radijo ir televizijos žurnalistai.

LRT kanalai siekia būti arti kiekvieno Lietuvos gyventojo ir nuosekliai ir sistemingai atspindėti kiekvieną regioną įvairiais būdais – kasdien po šalies regionus keliauja radijo, televizijos ir portalo komandos, rengiančios reportažus ir pasakojimus iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių bei transliuojančios laidas bei renginius.

Artimas naujienas skaitykite, žiūrėkite ir klausykite LRT.lt polapyje „Mano kraštas“.