Filmų ir serialų platforma LRT EPIKA pristato programėlę išmaniesiems įrenginiams

Didelio populiarumo susilaukusi filmų ir serialų platforma LRT EPIKA plečia savo vartotojų ratą ir tampa dar patogesnė visiems – pristato programėlę išmaniesiems įrenginiams, kuri leis lengvai ir paprastai žiūrėti kokybišką turinį ten, kur bebūtumėte.

Naujai pristatoma LRT EPIKA programėlė vartotojams leis pamėgtą turinį pasiekti dar greičiau ir patogiau. Užtenka įsidiegti programėlę į savo telefoną ar planšetę ir šimtai filmų bei serialų bus pasiekiami vienu paspaudimu.

Šiuo metu programėlė veikia išmaniuosiuose telefonuose bei planšetėse, jai įdiegti bei naudoti reikalingas interneto ryšys. Ją atsisiųsti galima iš išmaniojo įrenginio gamintojo programėlių parduotuvių – „AppStore“ ir „Google Play“ platformų. Kaip ir platforma LRT EPIKA, programėlė yra nemokama.

Programėlės valdymas nesiskiria nuo puslapio epika.lrt.lt – visas turinys yra suskirstytas žanrais ir subžanrais, vartotojų iškart laukia populiariausi filmai bei serialai. Įsidiegus programėlę į savo telefoną ar planšetę, vartotojai iš karto galės prisijungti prie savo paskyros ir tęsti pradėtas peržiūras bei pasiekti išsaugotą pamėgtų filmų ar serialų sąrašą.

Artimiausiu metu bus pristatyta ir programėlė išmaniesiems televizoriams, kuri leis vartotojams žiūrėti pamėgtus filmus ir serialus televizoriaus ekrane.

LRT EPIKA platformoje galima rasti daugiau nei 900 filmų ir 600 serialų serijų, tarp kurių – kino festivalių laimėtojai, specialiai atrinkta dokumentika ir pasaulyje pripažinti serialai. Nuo platformos pasirodymo pradžios žiūrovai jau spėjo pamėgti ir įvertinti tokius serialus kaip „Daktaras romantikas“ ar „Kudamas 56“, rinktinę muzikinę dokumentiką bei „Kino pavasaryje“ rodytus filmus. Visas platformoje pasiekiamas turinys yra įgarsintas lietuviškai.

Kokybiško turinio ieškokite LRT EPIKA – adresu epika.lrt.lt ir išmaniųjų įrenginių programėlėms skirtose platformose.