Abejingų nepalikusios LRT transliacijos iš Kauno

Metai dar tik prasideda, o per LRT jau transliuotas išskirtinis renginys. Europos dailiojo čiuožimo čempionate Kaune ypatingą Lietuvai dieną, sausio 13-ą Lietuvos šokėjų ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo bronzos medalius. Abejingų šiai pergalei nebuvo nei sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje, nei prie LRT ekranų. Bent vieną varžybų transliaciją per LRT TELEVIZIJĄ ar LRT PLIUS kanalus įsijungė ir bent 15 minučių žiūrėjo 589 tūkst. gyventojų.

Didžiausio žiūrovų dėmesio susilaukė sekmadienį per LRT TELEVIZIJĄ transliuota geriausių pirmenybių dalyvių parodomoji programa. Panašiai per LRT PLIUS žiūrėta ir šokių ant ledo laisvoji programa po kurios paaiškėjo, kad A. Reed ir S. Ambrulevičius laimėjo bronzą, taip pat 16 vietą iškovojo Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala. Kita didžiulio dėmesio sulaukusi transliacija buvo moterų laisvosios programos varžybos per LRT TELEVIZIJĄ , kuriose Aleksandra Golovkina užėmė 16 vietą.

Penkias dienas ant ledo virė kovos dėl Europos pirmenybių medalių. Daugiausia jų iškovoti pavyko Italijos čiuožėjams – 2 aukso ir 2 bronzos. 1 aukso ir 1 bronzos laimėjo Belgija, 1 aukso – Prancūzija, 2 sidabro – Sakartvelas, po 1 – Didžioji Britanija ir Estija. Smagu, kad tarp septynių medalius iškovojusių valstybių su 1 bronzos apdovanojimu pateko ir Lietuva.

Čempionato varžybas komentavo LRT žurnalistai Dovilė Šeduikytė ir Ramūnas Grumbinas, jiems talkino čiuožimo trenerės Ingrida Snieškienė ir Loreta Vitkauskienė. Čempionato dalyvius arenoje kalbino LRT žurnalistė Gerūta Griniūtė.