Muziejus

S. Konarskio g. 49, LT-03123 Vilnius
Tel. (8 5) 236 3214
El. paštas raimonda.impoleviciene@lrt.lt

INFORMACIJA LANKYTOJUI

Darbo laikas
I – IV    10 – 17 val.
V     10 – 15.45 val.
Pietų pertrauka 12 – 13 val.

Nemokamos ekskursijos registruojamos telefonu (8 5) 236 3214. Lankytojai priimami iš anksto užsiregistravus. Ekskursijų dydis ribojamas iki 30 lankytojų vienu metu. Ekskursijos metu lankytojai susipažįsta ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankydami radijo bei televizijos studijas pamato kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Ekskursijos dalyviams sudaroma galimybė pamatyti pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija“. 

Rinkinys

Muziejaus rinkinį sudaro rašytiniai, grafiniai, garso ir vaizdo dokumentai, leidiniai, periodika, muziejinę vertę turinti aparatūra bei įranga, jos detalės, radijo imtuvai, televizoriai ir kiti eksponatai, pasakojantys apie radijo ir televizijos raidą Lietuvoje, iškiliausius šioje srityje dirbusius žmones.

Ekspozicija

LRT muziejus įkurtas 1997 m. balandžio 30 d. Muziejus atviras visiems lankytojams. Rengiamos šviečiamosios-pažintinės ir teminės ekskursijos. Muziejaus nuolatinė ekspozicija išdėstyta vienoje salėje, kurioje pristatoma radijo ir  televizijos istorija bei tragiškieji Sausio 13-osios įvykiai. 

   

LAUKIAME JŪSŲ!