Šeštadienio pramoga

Visus metus, kiekvieną šeštadienį kokybiškų pramogų pasiilgusius žiūrovus kviečiame įsijungti LRT TELEVIZIJĄ. Jums paruošėme didžiausius pramoginius nacionalinės reikšmės projektus: nuo šokių iki „Eurovizijos“.

Geriausia, kas sukurta Lietuvoje, – pasaulyje dar nematyto formato projektas „Dainuok su manim“ tęs kelionę. Laidoje varžosi scenos profesionalų ir jaunųjų talentų duetai, o jų pasirodymus vertina komisija, sudaryta iš žinomų atlikėjų ir mažųjų muzikos mėgėjų. Šou formatas pristatytas Kanų televizijos mugės konferencijoje „Fresh TV“ kartu su ryškiausiomis TV metų naujienomis pasaulyje.

Originalaus BBC formato pramoginis šou „Šok su žvaigžde“ antrąjį sezoną džiugins LRT TELEVIZIJOS žiūrovus. Mes pirmieji Baltijos šalyse įsigijome teises į tokio formato projektą. Kiekvieną šeštadienį – tiesioginio eterio iššūkis 12 besivaržančių porų jau nuo spalio 3 d.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka „Pabandom iš naujo – tiesiogiai iš LRT Didžiosios studijos. Svarbiausias muzikinis projektas šalyje ir šiemet suburs tiek kylančias, tiek jau gerai pažįstamas scenos žvaigždes tam, kad drauge išrinktume Lietuvos atstovą populiariausiame dainų konkurse Europoje.