LRT.lt portalo vartotojų skaičius perkopė 1 milijoną

Pranešimai žiniasklaidai
Jovita Bazevičiūtė

Internetinių rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic“ duomenimis, vasario mėnesį LRT.lt portale apsilankė daugiau nei 1 mln. realių vartotojų. Tarp daugiau nei 1 mln. vartotojų turinčių Lietuvos naujienų portalų LRT.lt buvo vienintelis, kurio augo ne tik vartotojų skaičius, bet ir jų apsilankymų ir peržiūrimų puslapių skaičiai.

„Tai yra reikšmingas pasiekimas, savotiškas proveržis, kurio kryptingai siekėme. Prieš metus iš esmės atsinaujinusio naujienų portalo LRT.lt auditorija augo kas mėnesį, todėl tokio rezultato anksčiau ar vėliau tikėjomės. Labai džiaugiamės, kad LRT.lt portalas metus pradėjo tokiu galingu startu“, – sako LRT Interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis.

Pasak LRT.lt vyriausiojo redaktoriaus Mindaugo Jackevičiaus, sugrįžtantys vartotojai yra ir turinį portalui kuriančios žurnalistų komandos darbo įvertinimas. „Skaitytojus viliojame ne rėksmingomis antraštėmis, o kokybiška žurnalistika. Reaguojame į pastabas ir stengiamės tobulėti, ypatingą dėmesį skiriame švietimo, mokslo, kultūros sferoms, socialinėms problemoms ir žmonių istorijoms. Tai, kad mus atradę skaitytojai į portalą sugrįžta, yra didžiausias darbo įvertinimas“, – sako LRT.lt vyriausias redaktorius.

„Portalo augimas – visos LRT grupės nuopelnas. Juokaujame, kad naujienų portalas neturi dugno, tad čia telpa ir įdomiausia radijo bei televizijos profesionalų sukuriama produkcija, esame nepakeičiami norintiems stebėti sporto varžybas, „Eurovizijos“ transliacijas“, – sako M. Jackevičius.

LRT.lt portalas buvo iš esmės atnaujintas prieš metus. Jo turinys yra pasiekiamas ir per mobiliąją programėlę. Joje galima skaityti tekstus, stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas, klausyti LRT radijo programas, peržiūrėti mediatekos įrašus. LRT.lt portalo komanda naujienas rengia ir anglų bei rusų kalbomis.

Jovita Bazevičiūtė
Jovita Bazevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene

Pranešimai žiniasklaidai