Čempionai – ne tik stadionuose. LRT kviečia pasitikrinti žinias

Pranešimai žiniasklaidai
Jovita Bazevičiūtė

LRT kviečia gyventojus dalyvauti intektualiajame iššūkyje – „LRT žinių sprinte“. Jo metu bus galima pasitikrinti žinias apie Lietuvos istoriją ir meną, Europos Sąjungą, o taip pat – kiek išmanome teisės sritį, ar dar nepamiršome taisyklingos rašybos ir skyrybos.

Sprinto dalyvių laukia iš viso penki etapai. Kai kurie jau yra prasidėję, kai kurie vyks artimiausiu metu.

 „Istorija išbando mus“. Naujas testas skelbiamas LRT.lt portale kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį. Naujausiąjį galite išspręsti čia.

Diktantas: kasdien po istoriją, kasdien po diktantą. Nuo balandžio 29 d.

 Teisės žinių olimpiada. I-as turas gegužės 6 d.

 Europos egzaminas. Gegužės 8 d.

 MOlimpiada. Lietuvos meno žaidynės. Birželio 4 d.

Visų žinių sprinto etapų užduotys ir klausimai yra rengiami specialistų. Istorijos testus rengia Vilniaus universiteto istorikai, diktantus – šiuolaikiniai Lietuvos rašytojai, teisės žinių olimpiadą – Mykolo Romerio universiteto specialistai. Europos komisijos atstovybė Lietuvoje rengia Europos egzaminą, MOlimpiadą – MO muziejus.

Norintieji pasitikrinti žinias ir dalyvauti „LRT žinių sprinte“ kviečiami registruotis čia. Dalyvauti „LRT žinių sprinte“ kviečiami ir dideli, ir maži, ir besimokantys, ir mokslus jau pabaigę žmonės. „LRT žinių sprinto“ dalyviai gaus dalyvio diplomą ir galimybę gauti kvietimą į LRT TELEVIZIJOS viktoriną „Kas ir kodėl?“.

Jovita Bazevičiūtė
Jovita Bazevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene

Pranešimai žiniasklaidai