LRT – atvira, skaidri, socialiai atsakinga ir savo žmones mylinti organizacija. Mes nuolat ieškome profesionalių, aktyvių, idėjų nestokojančių darbuotojų, kurie kartu su mumis siektų, kad LRT ženklas būtų kokybės ir objektyvumo garantas. 

Ieškote naujų, plačių karjeros galimybių? Norite prisijungti prie LRT komandos? 

Šiuo metu mūsų komandai reikalingas (-a):

Aktualijų žurnalistas (-ė)

Projektų koordinatorius (-ė), (darbas 20 val. per savaitę)

Radijo transliacijų operatorius (-ė)


Norite atlikti praktiką LRT?

Praktikantų paiešką vykdo LRT Personalo ir darbuotojų saugos skyrius. Informacija apie galimybę atlikti praktiką skelbiama šiame internetiniame puslapyje, taip pat kituose informavimo šaltiniuose. LRT bendradarbiauja su aukštųjų mokyklų karjeros centrais.

Norint atlikti praktiką reikia siųsti užklausą elektroninio pašto adresu personalas@lrt.lt. Jei nurodytu laikotarpiu yra galimybė atlikti praktiką, su kandidatu susisiekiama ir susitariama dėl susitikimo pokalbiui termino. Jei galimybės atlikti praktiką nėra, Personalo ir darbuotojų saugos skyrius elektroniniu paštu informuoja apie tai asmenį.

Renkantis ir kviečiant praktikantus į LRT, prioritetas teikiamas motyvuotiems, praktikos keliamus reikalavimus atitinkantiems kandidatams, studijuojantiems specialybes, atitinkančias LRT veiklos specifiką, savarankiškai susipažinusiems su LRT kaip visuomeninio transliuotojo veikla, turintiems LRT veiklos sritį atitinkančių gebėjimų.