LRT – Lietuvos visuomeninis transliuotojas, kurio misija – tarnauti visuomenei, teikiant objektyvią, patikimą informaciją šalyje ir pasaulyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms, kurti ir transliuoti profesionalias šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, telkiančias ir vienijančias pažangai.

Mus, dirbančius LRT – kuriančius laidas, pranešančius žinias televizijos ir radijo eteryje ar interneto portale vienija tos pačios pamatinės vertybės: žodžio ir kūrybos laisvė, nepriklausomybė, objektyvumas, nešališkumas, sąžiningumas, pagarba visuomenei, žmogui, Lietuvos ir pasaulio kultūros paveldui.

Siekiame, kad prekės ženklas LRT būtų kokybės ir objektyvumo garantas. Ženklas žiūrovui, klausytojui ar interneto vartotojui, jog kanalas, kurį jis pasirinko, yra visuomeninio transliuotojo dalis, o jo pateikiama informacija yra objektyvi, tiksli, nešališka ir nėra veikiama jokių kitų, išskyrus visuomenės, interesų.

Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.

LRT žiūrimumas ir klausomumas, kaip taisyklė, ypač išauga svarbių Lietuvai ar pasauliui įvykių metu. Apie tai, kas svarbiausia, auditorija pageidauja išgirsti ar pamatyti per nacionalinį transliuotoją.

Mūsų tikslas – pateikti tai, kas Jums svarbiausia. Savo auditoriją – kiekvieną žmogų – norime pasiekti ten ir tokia forma, kokia jam ar jai patogu: internete, per radiją, televiziją, tinklalaides ar socialinius tinklus.

Lietuvos žmonės yra LRT įkvėpimas imtis naujų iššūkių, nuolat tobulėti bei peržengti jau atrastas galimybių ribas.