LRT aktualijos

Operatyviai, objektyviai, čia ir dabar – LRT TELEVIZIJOS, LRT RADIJO ir portalo LRT.lt naujienos jus pasiekia pirmiausia. Naujajame sezone pristatome kitokį politinės laidos žanrą – pabėgimo kambarį, bei atnaujiname jūsų pamėgtas aktualijų laidas.

KODAS 30


Kodas 30“ – viena laukiamiausių naujienų LRT TELEVIZIJOS eteryje. Tai netikėtas iššūkis šalies politikams, atsidūrusiems pabėgimo kambaryje. Jame esančias užduotis, susijusias su 30 Lietuvos laisvės metų, politikai iš tos pačios partijos turės įveikti per 30 minučių. Visus žaidimo epizodus jau galima rasti LRT.lt mediatekoje. 

Visą parą, kiekvieną dieną – patikrintos žinios.


LRT RADIJAS – vienintelis žiniasklaidos kanalas, žinias atnaujinantis visą parą. Kas valandą, kasdien.


Gilesni pokalbiai su ekspertais ir analitikais LRT RADIJO laidose „Aktualijų studija60 minučių ir Lietuvos diena. Per 30 radijo bendradarbių užsienio šalyse užtikrina, kad informacija jus pasiektų čia ir dabar.


Ryto garsai“ – dieną pradedantiems su LRT RADIJU. Svarbiausios dienos žinios iš Lietuvos ir pasaulio, o skubantiems – esminė informacija tinklalaidėje „Ryto garsai per 10 minučių“.

Atsinaujina LRT TELEVIZIJOS politinių diskusijų laida „LRT Forumas“, kurią ves aktualijų laidų rengėja, politinių debatų ekspertė, profesionali žurnalistė Nemira Pumprickaitė.


Aktualiausias dienos pokalbis – dinamiškoje „Dienos temoje“ su patyrusiais žurnalistais Deividu Jursevičiumi, Rasa Tapiniene, Raigardu Musnicku, Mindaugu Jackevičiumi, Rita Miliūte. Eteryje taip pat matysite analitinę laidą „Savaitė“ bei objektyvias ir patikrintas „Žinias“.


Daugiau nei 50 metų transliuojama „Panorama“ – kokybiškų ir profesionalių žinių etalonas.  Pagrindinėje LRT naujienų laidoje – išsami verslo, kultūros, sporto informacija, svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga, orų prognozės. Reportažus iš visos Lietuvos „Panoramai“ rengia korespondentai ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje.


LRT Tyrimai prieinami visose jums patogiose platformose. LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir portalas LRT.lt apie naujausius tyrimus praneša vos jiems pasirodžius bei pateikia svarbiausias tyrėjų įžvalgas, padedančias išsyk suprasti kiekvieno tyrimo esmę.


Tikrų naujienų portalas LRT.lt – aktualijų erdvė visą parą. Joje – atskiros verslo, pasaulio naujienų, eismo, sporto, mokslo ir IT, kultūros, muzikos rubrikos bei specialieji „Naujienų rentgenas“, „LRT ieško sprendimų“, „LRT faktai“ projektai, skatinantys kritinį, analitinį mąstymą. LRT ENGLISH ir LRT NOVOSTI – naujienos anglų ir rusų kalbomis bei pasaulio lietuviams aktualus turinys portalo platformoje LRT LITUANICA.


Aktualijos rusų kalba – „DW žinios“ ir „Dabar pasaulyje“ per LRT PLIUS.